Paper Flick

Paper Flick na Windows Phone

Nie leć w kulki tylko rzucaj kulki

Paper Flick to darmowa gra na telefony z systemem Windows Phone. Polega na rzucaniu papierowymi kulkami do kosza. Prostota Paper Flick idzie w parze z grywalnością, dzięki czemu jest to doskonała gra na kilka chwil nudy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Prosty pomysł

Wady

  • Może stać się monotonna
  • Dziwna fizyka lotu papierowej kulki

Niezły
6

Paper Flick to darmowa gra na telefony z systemem Windows Phone. Polega na rzucaniu papierowymi kulkami do kosza. Prostota Paper Flick idzie w parze z grywalnością, dzięki czemu jest to doskonała gra na kilka chwil nudy.

W Paper Flick mamy za zadanie wcelować papierową kulką do kosza na śmieci. Przeszkadza nam w tym wiatraczek. W zależności od tego jak mocno wieje, musimy rzucać pod mniejszym lub większym kątem tak, aby zwiało nam papierową kulkę prosto do kosza. Sterowanie w Paper Flick jest bardzo proste, wystarczy bowiem dotknąć ekranu i delikatnym ruchem palca skierować wirtualną kulkę w kierunku kosza, uwzględniając siłę wiatru.

Do kosza rzucamy w Paper Flick na Windows Phone w trzech oryginalnych sceneriach: w kuchni, jadalni i salonie. Do szczęścia brakuje tylko lepszego odwzorowania fizyki lotu papierowej kulki. Porusza ona się w powietrzu w dziwny, powolny sposób by nagle gwałtownie rozbić się w koszu. Na trudniejszych poziomach może to prowadzić do mniejszej celności i znużenia grą.

Mimo pewnych niedociągnięć warto pobrać Paper Flick na Windows Phone. Zapewni Ci przynajmniej kilka chwil relaksu. I to zupełnie za darmo.

Paper Flick

Download

Paper Flick na Windows Phone